Digital Agencja już od 5 lat specjalizuje się w projektowaniu stron internetowych, które charakteryzują się indywidualnym projektem, przejrzystością i najnowszymi rozwiązaniami.

Etapy stworzenia strony internetowej:

   
1. Poznanie potrzeb
    Zapoznajemy się z oczekiwaniami klienta co do strony internetowej, odnośnie wyglądu oraz funkcjonalności w ramach branży w której działa.

2. Wycena strony internetowej
    Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji przygotowujemy wycenę projektu strony www z wyszczególnieniem składowych strony internetowej oraz określamy czas realizacji.

3. Podpisanie zlecenia na wykonanie strony internetowej
    Po akceptacji wyceny przez klienta przygotowujemy zlecenie, którego podpisanie daje nam sygnał do rozpoczęcia pracy nad stworzeniem strony internetowej - www.

4. Wizualizacja graficzna strony www
    Następnym krokiem jest przygotowanie kilku propozycji wizualizacji strony głównej ,przedłożymy Ci przejrzysty indywidualny projekt najbardziej uwypuklający Twoją ofertę z funkcjonalną nawigacją, a także przedstawimy pomysł  na animację flash lub java script, która ożywi statyczne elementy strony i dzięki temu będzie przykuwać większą uwagę odbiorcy.

  5. Programowanie do HTML
    W tej części po zatwierdzeniu przez Ciebie projektu graficznego strony głównej oraz "podstron" - zakładek,  pracę przejmuję nasz informatyk,  który aplikuje projekt graficzny do formatu HTML a następnie wdraża nasz autorski CMS (System Zarządzania Treścią) - "GOLIAT" oraz umówione wcześniej funkcjonalności strony internetowej.  Równocześnie pracujemy nad animacjami Java Script lub flash - zgodnie z ustaleniami.

6. Wypełnienie strony treścią
    Wypełniamy dane w poszczególnych zakładkach: treści, zdjęcia w wszystkich galeriach, ofertę produktową - każda treść jest przez nas "ostylowana".  Stale masz wgląd do strony, która jest zamieszczona pod specjalnie utworzonym adresem testowym.

7. Faza testów funkcjonalności strony
    Wspólnie testujemy stronę pod kątem funkcjonalności wszystkich zastosowań na stronie głównej i w poszczególnych zakładkach oraz wprowadzamy końcowe poprawki.


8. Start strony internetowej
    Po Twojej akceptacji co do ostatecznego wyglądu, wypełnienia  i funkcjonalności strony internetowej przenosimy ją na umówiony serwer pod właściwy adres www. Oferujemy także nasz serwer w ramach utrzymania i zarządzania stroną internetową (szczegóły w zakładce Hosting i Administracja)
Strony i sklepy Internetowe - Codziennie miliony ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu potrzebnych im towarów bądź usług. Czynność ta stała się już standardem, Internet jest bowiem najkrótszą drogą w kontaktach klient - sprzedawca, czy producent - kooperant.

W naszej ofercie - strony www / sklepy / portale internetowe / CMS System zarządzania treścią / pozycjonowanie stron internetowych / banery reklamowe flash i java script / szablony Allegro / systemy zarządzania relacjami z klientem – newslettery / hosting i administracja / statystyki odwiedzin / rejestracja domen / papeteria e-mail / wizytówki firmowe w internecie.

DigitalAgencja studio reklamy jest firmą, którą tworzy zespół młodych, doświadczonych profesjonalistów z zakresu projektowania i tworzenia stron internetowych. Stale rozwijamy się, aby dzięki naszej wiedzy i kompetencji oferować naszym Klientom usługi najwyższej jakości. Dążymy do pełnego zadowolenia naszego Klienta, dlatego poświęcamy maksimum naszej energii aby osiągnąć ten cel.

Świadczymy usługi dla klientów z całej Polski oraz klientów lokalnych z woj. lubuskiego, zwłaszcza z takich miast i okolic: Świebodzin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Sulechów, Międzyrzecz, Zbąszyń, Babimost, Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Kargowa, Krosno Odrzańskie, Sulęcin, Słubice, Międzychód, Żary, Żagań i wiele innych. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertę do wizyty w naszej siedzibie w Świebodzinie lub spotkania z naszym przedstawicielem w Twojej firmie.