Hosting i administracja

    Świadczymy kompleksowe usługi hostingu i administracji stron www na serwerach nazwa.pl, dlatego nie musisz się znać na technologiach i załatwiać żadnych formalności związanych z rejestracją i utrzymaniem strony internetowej. Za Ciebie zajmiemy się wykupieniem domeny i zapewnimy hosting czyli miejsce na serwerze dla Twojej strony. Dodatkowo zapewnimy administrację strony, która obejmuje tworzenie i obsługę kont e-mail oraz wprowadzanie niewielkich aktualizacji i zmian w treści na stworzonej przez nas stronie.

W ramach naszej usługi hostingowej proponuje Tobie:
- pojemność na serwerze do 50GB
- nielimitowany transfer danych
- baza danych MySQL
- tworzenie oraz obsługa skrzynek e-mail (pojemność do 500 MB
  każdej skrzynki)
- wielkość wiadomości e-mail do 25 MB
- antyspam filtr
- antywirus skaner
- możliwość obsługiwania poczty także z poziomu przeglądarki
  internetowej
- mobilna poczta e-mail

  Domeny

Wspólnie z Toba wybieramy nazwę domeny i sprawdzamy jej dostępność a następnie wykupujemy ją dla Ciebie.

Ceny domen

Adres 1 rok - Promocja Kolejny rok
www.domena.pl 20zł 110zł
www.domena.com.pl   20zł 100zł
www.domena.com 25zł 100zł
www.domena.eu 25zł 100zł
www.domena.swiebodzin.pl 15zł 100zł
Strony i sklepy Internetowe - Codziennie miliony ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu potrzebnych im towarów bądź usług. Czynność ta stała się już standardem, Internet jest bowiem najkrótszą drogą w kontaktach klient - sprzedawca, czy producent - kooperant.

W naszej ofercie - strony www / sklepy / portale internetowe / CMS System zarządzania treścią / pozycjonowanie stron internetowych / banery reklamowe flash i java script / szablony Allegro / systemy zarządzania relacjami z klientem – newslettery / hosting i administracja / statystyki odwiedzin / rejestracja domen / papeteria e-mail / wizytówki firmowe w internecie.

DigitalAgencja studio reklamy jest firmą, którą tworzy zespół młodych, doświadczonych profesjonalistów z zakresu projektowania i tworzenia stron internetowych. Stale rozwijamy się, aby dzięki naszej wiedzy i kompetencji oferować naszym Klientom usługi najwyższej jakości. Dążymy do pełnego zadowolenia naszego Klienta, dlatego poświęcamy maksimum naszej energii aby osiągnąć ten cel.

Świadczymy usługi dla klientów z całej Polski oraz klientów lokalnych z woj. lubuskiego, zwłaszcza z takich miast i okolic: Świebodzin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Sulechów, Międzyrzecz, Zbąszyń, Babimost, Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Kargowa, Krosno Odrzańskie, Sulęcin, Słubice, Międzychód, Żary, Żagań i wiele innych. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertę do wizyty w naszej siedzibie w Świebodzinie lub spotkania z naszym przedstawicielem w Twojej firmie.