TELEBIM przy ul Łąki Zamkowe - Świebodzin

Reklama na ekranie LED  Dobra lokalizacja  naszego ekranu, ma bezpośredni wpływ na częstotliwość i czas kontaktu z ekranem. Wszystko to sprawia, że jawi się on, jako bardzo skuteczne indywidualne narzędzie reklamy.

Doskonała widoczność ekranu z dużej odległości powoduje, iż potencjalny odbiorca dostrzega go zanim znajdzie się w jego sąsiedztwie. Duży format ruchomego i kolorowego obrazu powoduje, iż kierowcy przebywające w pobliżu ekranu mimowolnie zwracają uwagę na prezentowane treści.

 

Dynamiczny przekaz informacji jest odnotowywany i zapamiętywany przez oko ludzkie kilkukrotnie częściej niż przekaz statyczny.

Reklama Twojej firmy w takiej formie wpływa na wizerunek jako firmy nowoczesnej i dynamicznej.

Pobierz cennikpobierz pdf

LED-DIGITAL
tel: 600  879 158
tel: 502  160 867


 

 


DigitalAgencja studio reklamy jest firmą, którą tworzy zespół młodych, doświadczonych profesjonalistów z zakresu reklamy na telebimach. Stale rozwijamy się, aby dzięki naszej wiedzy i kompetencji oferować naszym Klientom usługi najwyższej jakości. Dążymy do pełnego zadowolenia naszego Klienta, dlatego poświęcamy maksimum naszej energii aby osiągnąć ten cel.

Świadczymy usługi dla klientów z całej Polski oraz klientów lokalnych z woj. lubuskiego, zwłaszcza z takich miast i okolic: Świebodzin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Sulechów, Międzyrzecz, Zbąszyń, Babimost, Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Kargowa, Krosno Odrzańskie, Sulęcin, Słubice, Międzychód, Żary, Żagań i wiele innych. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertę do wizyty w naszej siedzibie w Świebodzinie lub spotkania z naszym przedstawicielem w Twojej firmie.